Każdy fotograf & filmowiec ma swój styl i podejście do pracy. Jedni bardziej skupiają się na emocjach, inni na technicznych aspektach. Zapraszamy Was kochani do zapoznania się z naszą filozofią pracy w Waszym cudownym dniu ślubu.

P R Z Y G O T O W A N I A

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzień ślubu to dla Was bardzo dużo stresu, aby go odjąć (chociaż troszeczkę) zawsze staramy się być u Was chwilę przed umówionym czasem. Nie chcemy, abyście musieli denerwować się tym, że osoby, które mają być z Wami już od pierwszych chwil przygotowań nie docierają na czas.

Zależy nam na luźnej i przyjaznej atmosferze oraz abyście czuli się jak najbardziej komfortowo, gdy my wykonujemy reportaż.

S U K I E N K A

Jedna z ważniejszych części dla każdej Panny Młodej. Wiemy, jak istotny jest dla Was każdy szczegół oraz jak długo trwały poszukiwania sukni ślubnej, dlatego ta część na pewno znajdzie się w reportażu.

Mamy miliony kreatywnych pomysłów na pokazanie tego, co się dzieje w oryginalny sposób.

D E T A L E

Zdajemy sobie sprawę również z tego, ile pracy wkładacie w znalezienie i dopracowanie nawet najmniejszych szczegółów, chcemy, aby zostało to docenione i zachowane w całości historii.

Obrączki, biżuteria, buty, bukiet, mucha Pana Młodego, zaproszenia - ustalamy z Wami co chcecie pokazać i układamy wszystko estetycznie, po czym robimy zbliżone ujęcia cudownych detali.

Będzie to przypominało Wam o nawet najdrobniejszych szczegółach Waszego ślubu.

F I R S T L O O K

Szczerze zachęcamy nasze pary do zrobienia first look'a.

Jest to niesamowicie emocjonalny i wzruszający moment w którym Pan Młody widzi swoją ukochaną w sukni ślubnej po raz pierwszy.

Może być to w domu, ogrodzie lub w innym wybranym przez Was miejscu. Najważniejsze, żebyście wtedy byli sami i czuli się komfortowo.

To chwila tylko dla Was.

Ujęcia pełne emocji i cudowna pamiątka, przy której w przyszłości uronicie niejedną łzę.


K O Ś C I Ó Ł / U S C / MIEJSCE CEREMONII

Po przygotowaniach szybko jedziemy do kościoła, USC lub wybranego przez Was miejsca aby przygotować sprzęt audio do nagrywania idealnie czystego dźwięku. Jeśli czas na to pozwala robimy ujęcia całego miejsca z drona, fotografujemy i filmujemy dekoracje, sprawdzamy warunki oświetleniowe i dopasowujemy do nich ustawienia aparatów ( absolutnie nie używamy lamp błyskowych, które rozpraszają Was, gości oraz księdza/osobę prowadzącą ceremonię). Nasze aparaty i obiektywy pozwalają na tworzenie jasnych ujęć nawet w najciemniejszych warunkach

Kiedy do nas dojeżdżacie płynnie uwieczniamy jeden z najważniejszych momentów czyli Wasze wejście do kościoła/miejsca ceremonii - jesteście wtedy w największym centrum uwagi.

Staramy się uwiecznić jak najwięcej emocji, uśmiechów i radości gości na widok pięknej pary.

C E R E M O N I A

Podczas kazania i czytań chcemy uchwycić Wasze emocje oraz reakcje na słyszane słowa.

Robimy także portrety świadków i rodziców. Używamy wąskich i szerokich obiektywów, dzięki czemu mamy również różnorodne kadry wszystkich gości weselnych. Szukamy wśród nich radości, wzruszeń i łez szczęścia. Staramy się być "niewidoczni", aby zapewnić gościom ślubnym jak największy komfort i oszczędzić stresu związanego z byciem na celowniku naszych aparatów, zazwyczaj nikt nie wie, że akurat skupiamy się na nim :)

Przysięga małżeńska - najważniejszy moment dnia. Cała uwaga po raz kolejny przenosi się na Was.

Staramy się uchwycić każdy szczegół, tworzymy artystyczne, ale też przemyślane kadry. Bardzo skupiamy się na założeniu obrączek, pierwszym pocałunku oraz reakcji rodziców i świadków.

Później zostaje nam już tylko efektowne wyjście z kościoła/miejsca ceremonii oraz składanie przed nim życzeń osób, które były na ślubie.

W E S E L E

Na salę również staramy się dotrzeć jak najszybciej. Rozstawiamy sprzęt - audio do dźwięku w filmie, lampy błyskowe, które są niezauważalne, dające delikatny i subtelny efekt rozświetlenia na zdjęciach, kiedy na sali zaczyna robić się już ciemno. Robimy zdjęcia / nagrywamy pustą salę i czekamy, aż do nas dojedziecie :)

 • Kolejne wielkie wejście - tym razem na Waszą cudownie przygotowaną sale weselną. Staramy się "być wszędzie" aby uchwycić jak najwięcej.
 • Pierwszy taniec
 • Tort - prawdopodobnie tak piękny, że obowiązkowo ujmujemy go w całej historii.
 • Zabawa - od pierwszego tańca, aż do oczepin jesteśmy z Wami i łapiemy w kadrach wspaniałą zabawę i masę radości wszystkich zgromadzonych. Po raz kolejny chcemy być jak najmniej zauważalni, aby nikogo nie stresować, nie narzucać się i złapać najlepsze momenty z wesela.
 • Zdjęcia grupowe / indywidualne - (w zależności od wybranego pakietu) możliwe są indywidualne zdjęcia gości, par, rodziny, przyjaciół, świadków - każdy kto chce może wykonać zdjęcie z Wami na sali, ogrodzie lub innym wybranym przez Was miejscu - całość oczywiście zostanie sfilmowana.
 • Plener podczas ślubu - (w zależności od wybranego pakietu) trwa do 30 minut, jeśli chcecie pozwolić sobie na chwilę wytchnienia i zredukowania stresu możemy wyciągnąć Was na szybką sesję do ogrodu lub w inne piękne miejsce, które jest blisko sali. Jest to najlepszy sposób na niezapomniane zdjęcia - przepełnione emocjami, które towarzyszą Wam w tym szczególnym dniu. Najlepiej zrobić to w porze zachodu słońca - kiedy światło jest miękkie, a ujęcia wychodzą magicznie.


Co później?

Kończymy pracę o godzinie 1:00 lub po zakończeniu oczepin. Jeśli jest taka potrzeba oczywiście zostaniemy z Wami dłużej!

Po ponad 12 godzinach pracy z ciężkim sprzętem, dając z siebie przez cały czas maksimum kreatywności, najprawdopodobniej jesteśmy bardzo zmęczeni, więc naszym głównym celem jest sen, ale przed tym zgrywamy jeszcze cały materiał i robimy kolejny backup, żeby zabezpieczyć dla Was cały reportaż.

+ kolejne dni

 • spotykamy się z Wami na plenerze poślubnym, na którym miło spędzamy czas
 • po powrocie robimy selekcję całego materiału
 • starannie montujemy Wasz film i tworzymy trailer - wybierając idealną muzykę i najlepsze kadry
 • obrabiamy Wasze zdjęcia, skupiając się na każdym z nich
 • projektujemy album z najważniejszymi zdjęciami (możecie wybrać jego wygląd)
 • zamawiamy albumy, odbitki i pendrive
 • wszystko estetycznie pakujemy i przekazujemy Wam do odbioru