Film ślubny

Stworzę dla Was reportaż filmowy z najważniejszego dnia w Waszym życiu. Naturalne i przemyślane kadry to pamiątka na całe życie, przepełniona emocjami i miłością. W każdy film wkładam mnóstwo zaangażowania. Styl filmu dostosowuję do Waszych charakterów, dzięki czemu staję się on autentyczną historią o Was. Może być dynamiczny lub spokojny i romantyczny - wszystko zależy od Was i stylu, w jakim świętujecie.

Pytania o ofertę możecie wysyłać poprzez formularz kontaktowy lub mail: fotografia.perspective@gmail.com

KOLORY

Każde ujęcie jest poddane przeze mnie dokładnej korekcji. Tworzę kolory, które idealnie oddają klimat dnia ślubu, dodają blasku, ciepła i uroku.

MUZYKA

Bardzo ważna jest dla mnie starannie dobrana muzyka - poświęcam dużo czasu na znalezienie takiej, która będzie odpowiednia dla Waszego filmu.

ESTETYKA

Jestem perfekcjonistą, dlatego każdy kadr jest przeze mnie dobrze przemyślany. Zwracam uwagę na każdy - nawet najmniejszy detal.


Sesja narzeczeńska


Jest dopełnieniem filmu ślubnego. Zawiera mnóstwo pozytywnych emocji, tutaj pokazujecie prawdziwych siebie. Moja rola jako filmowca polega nie tylko na łapaniu pięknych kadrów, ale także na kierowaniu i prowadzeniu Was tak, abyście czuli się komfortowo i naturalnie.

Jestem z Wami, aby pomóc rozluźnić wszystkie sztywne pozy - przy odrobinie ruchu zapomnicie, że stoję przed Wami z aparatem.


Podziękowania dla rodziców

Takie podziękowania są niesamowitą pamiątką dla rodziców na całe życie. Oprócz przepięknych ujęć i idealnie dobranej muzyki, Wasze słowa przekazują całą miłość i wdzięczność.

Film reklamowy

Oprócz ślubów, tworzymy także filmy reklamowe, aby jak najlepiej zaprezentować Wasz produkt.

Pytania do filmowca

Czym filmuję?

Aby uzyskać bardzo dobrą jakość filmu korzystam
z nowoczesnych aparatów bezlusterkowych z wymienną optyką, pozwalają one na uzyskanie niezwykłych kadrów z przepiękną plastyką obrazu.

Co z dźwiękiem?

Piękny obraz to nie wszystko, dźwięk w filmie jest niezwykle ważny, do tego używam mikrofonów kierunkowych oraz profesjonalnych zewnętrznych rejestratorów audio.

Montaż

W trakcie montażu film przechodzi dokładną korekcję kolorów, dzięki temu każde ujęcie jest ze sobą spójne.
Finalnie obraz ma subtelne i przyjemne barwy, a dźwięk jest wyrównany i w efekcie doskonale czysty.

W jakiej postaci oddaję film ślubny

Gotowy film oraz jego skrót oddaję na wyjątkowym, drewnianym pendrive w ozdobnym pudełku.

Gotowi do współpracy?