Film ślubny

Stworzymy dla Was reportaż filmowy z najważniejszego dnia w Waszym życiu. Naturalne i przemyślane kadry to pamiątka na całe życie, przepełniona emocjami i miłością. W każdy film wkładamy mnóstwo zaangażowania. Styl filmu dostosowujemy do Waszych charakterów, dzięki czemu staję się on autentyczną historią o Was. Może być dynamiczny lub spokojny i romantyczny - wszystko zależy od Was i stylu, w jakim świętujecie.

Pytania o ofertę możecie wysyłać poprzez formularz kontaktowy lub mail: fotografia.perspective@gmail.com

KOLORY

Każde ujęcie jest poddane dokładnej korekcji. Tworzymy kolory, które idealnie oddają klimat dnia ślubu, dodają blasku, ciepła i uroku.

MUZYKA

Bardzo ważna jest dla nas starannie dobrana muzyka - poświęcamy dużo czasu na znalezienie takiej, która będzie odpowiednia dla Waszego filmu.

ESTETYKA

Jesteśmy estetycznymi duszami, dlatego kadry i ujęcia są dobrze przemyślane. Zwracamy uwagę na każdy - nawet najmniejszy detal.


Sesja narzeczeńska


Jest dopełnieniem filmu ślubnego. Zawiera mnóstwo pozytywnych emocji, tutaj pokazujecie prawdziwych siebie. Nasza rola polega nie tylko na łapaniu pięknych kadrów, ale także na kierowaniu i prowadzeniu Was tak, abyście czuli się komfortowo i naturalnie.

Jesteśmy z Wami, aby pomóc rozluźnić wszystkie sztywne pozy - przy odrobinie ruchu zapomnicie, że jesteśmy przed Wami z aparatem.


Podziękowania dla rodziców

Takie podziękowania są niesamowitą pamiątką dla rodziców na całe życie. Oprócz przepięknych ujęć i idealnie dobranej muzyki, Wasze słowa przekazują całą miłość i wdzięczność.

Film reklamowy

Oprócz ślubów, tworzymy także materiały reklamowe.