Cześć! Jestem Klaudia

Bardzo mi miło, że tu jesteś. Zacznijmy od tego, że kocham robić zdjęcia.

Jestem bardzo wrażliwą i empatyczną osobą, co bardzo pomaga w wyłapywaniu autentycznych momentów. Dzięki tym cechom dostrzegam to, co dla wielu osób niewidoczne.

Mam obsesję na punkcie kolorów i emocji na zdjęciach. Uwielbiam tworzyć szanse dla szczerych uśmiechów i naturalnych zachowań, lubię gdy dzieje się coś ciekawego, dlatego na zdjęciach ważny jest dla mnie ruch. Zawsze staram się aby było go jak najwięcej, co równa się z brakiem sztywnego pozowania.

Po za tym

  • moim ulubionym stylem jest styl boho i rustykalny, odnajduję się w nich w stu procentach i takie zdjęcia wychodzą mi najlepiej,
  • kocham planować sesje stylizowane - dobierać kolory, kwiaty i dodatki,
  • mimo, że moje ulubione style są pełne kolorów i różnorodnych dodatków to łączę wszystko z minimalizmem,
  • uwielbiam klimat gór, dlatego bardzo podoba mi się Austria, w której udało mi się parę razy być.

Pytania

Czym fotografuję?

Na ten moment fotografuję dwoma pełnoklatkowymi aparatami, w tym jednym z najlepszych na rynku bezlusterkowcem, niedługo planuje zamienić także pierwszą lustrzankę na bezlusterkowca, ponieważ niestety lustrzanki nie spełniają już moich dość wysokich oczekiwań.
Do tego używam najjaśniejszych obiektywów ze światłem 1.4 aby robić dobrze naświetlone zdjęcia w każdych warunkach.

Czy zdjęcia na reportażu robię sama?

Zazwyczaj tak, sama dobrze wiem, jaki efekt chce uzyskać i jakie emocje złapać. Wyjątkiem jest gdy mój chłopak nie tworzy w tym czasie filmu, wtedy pomaga mi złapać na zdjęciach jeszcze więcej szczegółów i emocji - ma podobne spojrzenie do mnie.

Co z filmem ślubnym?

Filmem ślubnym zajmuje się ModernMovie studio, który robi to całym sercem i bardzo profesjonalnie- co widać po jego portfolio. Mamy bardzo podobne spojrzenie na świat, przez co zdjęcia i film tworzą spójną całość.

Czy można u mnie zamówić albumy lub odbitki?

Oczywiście, że tak!
Współpracuję z jednym z najlepszych w Polsce laboratorium, w którym zamawiam dla Was albumy, odbitki lub inne dodatki.
Posiadają całą masę wzorów, kolorów, materiałów oraz wariantów rozmiarowych, dzięki czemu możecie z moją pomocą wybrać album idealny dla Was.