Wyjazdy tworzą nowe doświadczenie i historie. W połączeniu ze zdjęciowym i filmowym storytellingiem powstaje coś wyjątkowego. 

POLSKA

GÓRY


Polskie góry są przepiękne. Praktycznie w każdym miejscu można zrobić zapierające dech w piersi ujęcia.Na zdjęciach powstaje wyjątkowa wielowymiarowość.

(I wcale nie trzeba wspinać się na szczyty!) Znamy miejsca, do których bez problemu można dojechać samochodem lub dotrzeć krótkim spacerem.


Okolice Zakopanego.

Całkowicie inny wymiar zdjęć. Dzikie łąki z przepięknym widokiem, drewniane domki, kwiaty i prawdziwy klimat gór. Cały teren dookoła Zakopanego mamy sprawdzony, więc dokładnie znamy najpiękniejsze perełki w których zdjęcia wychodzą nieziemsko.

Jeśli chodzi o zdjęcia w Polsce, te okolice to nasze TOP.


Karpacz

Jeśli nie macie zbyt wiele czasu proponujemy wyjazd do Karpacza/Szklarskiej Poręby

i przy okazji zahaczenie o kolorowe jeziorka. Można z tego zrobić szybki jedno/dwudniowy wyjazd. Te okolice również mamy sprawdzone, udało nam się znaleźć łąki idealne do zdjęć z widokiem na całą panoramę gór!

MORZE


O wschodzie, albo zachodzie - MAGIA!

Słońce odbijające się od piasku i wody cudownie rozświetla Wasze twarze, spokój, szum fal i Wy- w pięknej sukni i garniturze.

Zdjęcia nad morzem i klimat, jaki panuje podczas sesji jest totalnie romantyczny!

Dla tych, którzy kochają rustyk


Miejsca otoczone naturą, zwierzętami, drewnem. Znamy ich trochę w różnych częściach kraju, więc jeśli Was zainteresowały- dajcie znać.

Dla tych, którzy wolą elegancję


Pałace i dworki! Oprócz zachwycających wnętrz często

mają piękne ogrody, które także można wykorzystać do sesji.


SESJE ZAGRANICZNE

Jeśli zależy Wam na czymś więcej i chcielibyście zaangażować się jeszcze bardziej sesja zagraniczna będzie dla Was idealna!

My jesteśmy totalnie za! Gdy pierwszy raz para zabrała nas na sesję zagraniczną totalnie zakochaliśmy się w różnorodności, którą można złapać w kadrach przebywając w nowych miejscach, jeszcze bardziej otworzyliśmy się na piękno świata i podróży!


Jeśli kochacie podróże, jesteście wrażliwi na piękno, macie swoje sentymentalne lub wymarzone miejsce na świecie, lub po prostu marzy Wam się wizualne dopełnienie całości, które zachwyca - zdecydowanie jest to opcja dla Was!

Ta opcja wymaga nieco więcej zaangażowania, niż standardowy wyjazd nad morze lub w góry, ale zdecydowanie warto.

Możecie liczyć na naszą pomoc w wyborze miejsca, szukaniu biletów, planu wyjazdu oraz zakwaterowania.

Mamy mnóstwo planów wyjazdowych, którymi możemy się z Wami podzielić. 


Wyjazd może być zaplanowany lub spontaniczny.

Sesje zagraniczne kojarzą się często z ogromnymi kosztami, a wcale tak nie jest!
Wszystkie wymienione przez nas miejsca są tylko poradami i opcjami, które mogą ułatwić Wam wybór lub Was zainspirować, jeśli nie macie swojego pomysłu.

Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i wymarzone miejsca!

Sesja poślubna jest dopełnieniem całości Waszej historii, dlatego warto zadbać, żeby była wyjątkowa.


Naszym celem jest stworzenie dla Was niepowtarzalnych zdjęć! Zrobimy wszystko, żeby wyszło, jak najpiękniej!