Monika & Dawid

Sesja poślubna w czeskich górach.


W ciepły Sierpniowy dzień postanowiliśmy stworzyć piękną pamiątkę dla Moniki & Dawida.


Wybraliśmy się do Szklarskiej Poręby. Wjechaliśmy wyciągiem na Szrenicę, a stamtąd przeszliśmy na czeską stronę, która zachwyciła nas swoim urokiem. Idąc ścieżką zauważyliśmy uroczą polankę między drzewami i już wiedzieliśmy, że będzie to idealne miejsce na sesje!


Uśmiechnięta para biegła boso po polanie, śmiali się, tańczyli, a my w najlepszy możliwy sposób uwieczniliśmy ten szczęśliwy moment na zdjęciach i filmie. W takich chwilach można poczuć się zupełnie inaczej niż na co dzień.

Gdy słońce zaczęło powoli zachodzić, a my byliśmy już po obiedzie w małej, czeskiej restauracji do której Monika & Dawid nas zabrali postanowiliśmy wykorzystać dzień do końca i udaliśmy się na ogromną łąkę z widokiem na całą panoramę gór.

W miejscu całkowicie oddalonym od ludzi, gdzie byliśmy tylko my, zachodzące słońce, widok na góry i jezioro - warunki na tworzenie genialnych zdjęć - idealne.Pod koniec para napisała do siebie listy miłosne, które przeczytali sobie pod gwieździstym niebem w świetle świateł samochodu.

To był niesamowity dzień.