Album, czyli wspomnienia ślubne zamknięte w jednym miejscu.


Albumy są podsumowaniem całości, wisienką na torcie. Zostaną z Wami na całe życie przypominając o Waszym wyjątkowym dniu.

Warto zadbać o to, aby były idealnie dopracowane oraz wykonane z największą precyzją w najlepszej jakości.


Dla mnie jako fotografki również jest to bardzo istotna kwestia.

Przy każdym zdjęciu mnóstwo czasu poświęcam na dopracowanie idealnych kolorów, dlatego ich odwzorowanie oraz rzeczywiste pokazanie jest dla mnie niesamowicie ważne.

Dla moich par wybrałam wyjątkowy, topowy foto lab, który spełnia wszystkie powyższe oczekiwania.

Dopracowane szczegóły:


  • jedwabny papier
  • sztywne karty odporne na zniszczenia
  • aksamitna okładka - mnóstwo kolorów do wyboru
  • staranne szycia
  • idealne odwzorowanie kolorów fotografii
  • estetyka wykonania

Jak wybrać album ślubny odpowiedni dla Was?


  • Rozmiar - dostępnych jest wiele rozmiarów albumów. Najpopularniejszym i najczęściej wybieranym jest ten o wymiarach 30x30. Duży, kwadratowy, robiący naprawdę ogromne wrażenie. Bierzecie go do rąk i natychmiast przenosicie się do dnia swojego ślubu. Wszystko jest bardzo dobrze widoczne, a rozmiar pozwala na umieszczenie większej ilości zdjęć na rozkładówce. Alternatywą dla kwadratowego albumu jest prostokątne 30x20. Oczywiście istnieją również mniejsze opcje np. 20x20 lub 25x25. Szczegóły wysyłam w ofercie.
  • Okładka - moim faworytem i większej części moich par są te aksamitne. Delikatne w dotyku, o pięknych kolorach. Jeśli akurat nie przepadacie za aksamitem możecie wybrać okładkę z materiału lub ekoskóry. Dostaniecie ode mnie cały wzornik z mnóstwem kolorów z każdego rodzaju. Często kolory okładek są dopasowane do kolorów przewodnich ślubów.
  • Ilość rozkładówek (stron) - podstawową i najmniejszą możliwą opcją jest album z 10 rozkładówkami (20 stron). Jednak ilością którą najczęściej wybierają pary jest 15 rozkładówek i więcej. Dzięki temu można zmieścić wszystkie najważniejsze i kluczowe momenty ślubu bez ograniczeń.
  • Grawer - Wasze imiona, data ślubu, okienko ze zdjęciem, wyjątkowy cytat. Grawerem Waszego albumu może być wszystko, co tylko sobie zażyczycie.


Dopracowujemy każdy detal:


Staramy się, aby gotowe albumy dotarły do Was w pięknie zapakowany sposób.

Albumy przewiązujemy szyfonowymi ręcznie rwanymi wstążkami, które zachwycają kolorami, pakujemy w papier, bibułkę lub pakujemy w ekologiczne torby. Całość bardzo dokładnie zabezpieczamy i wysyłamy do Was.


Albumy robią niesamowite wrażenie. Dzięki nim Wasze najważniejsze wspomnienia są zebrane w wyjątkową, piękną całość.

Chcecie dowiedzieć się więcej Zaobserwujcie nas na instagramie :