FIRST LOOK

Chwila tylko dla Was.

First look jest czasem podczas przygotowań ślubnych, gdy Pan Młody po raz pierwszy widzi Pannę Młodą. To ma być moment tylko dla Was. Bez rodziny, przyjaciół, najlepiej w ogrodzie lub jakimś odizolowanym miejscu. Niesamowicie emocjonalny moment.

LIST MIŁOSNY

Wasze prawdziwe, romantyczne miłosne wyznanie.

Możecie go napisać wcześniej lub w dniu ślubu, a nawet podczas sesji poślubnej. Jest to zebranie wszystkich Waszych najszczerszych uczuć. Przekazujecie w postaci listu drugiej osobie wszystko, co chcielibyście powiedzieć. Wymieniacie się nimi nawzajem lub po prostu je sobie czytacie.

Cudownie wychodzi to na zdjęciach (emocje) ale również na filmie w którym Wasza narracja przewija się równo z ujęciami z przygotowań, ślubu lub pleneru.

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO W OGRODZIE

Zróbcie to inaczej.

Błogosławieństwo wśród natury, w pięknym słońcu, zieleni i kwiatach często jest o wiele lepszą opcją od błogosławieństwa w domu (jeżeli oczywiście macie taką możliwość). Cudowny klimat natury sprawi, że poczujecie się swobodniej. Zdjęcia również wyglądają o wiele lepiej niż te w domu. Mamy piękne światło i cienie.

WŁASNE PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIE

Wyjątkowe, osobiste, różniące się od tych kościelnych lub USC.

Słowa napisane przez Was. Możecie przeczytać je sobie podczas ślubu, wesela, sesji trwającej podczas przyjęcia lub na sesji poślubnej (alternatywa dla listu). Są po to, aby wyrazić miłość własnymi słowami. Mogą to być również różnego rodzaju cytaty, które przekazują to, co czujecie.

Samo pisanie własnej przysięgi jest niezwykłym i emocjonalnym przeżyciem, a czytanie jej to najpiękniejszy prezent jaki możesz dać drugiej połówce.

SESJA W DNIU ŚLUBU

15-20 minut luźnej sesji podczas wesela, najczęściej w okolicach zachodu słońca. Niektórzy fotografowie zastępują nią sesję poślubną, ale ja wykonuję obydwie. Różnią się praktycznie wszystkim. Na sesji podczas wesela jesteście wyciągnięci z całą masą prawdziwych emocji, które Wam towarzyszą w dniu ślubu, tego nie da się powtórzyć.